Recenze našich klientů


Jsem klientem Crypto Heaven několik měsíců a nemohu být spokojenější. Pravidelné tržní analýzy jsou přesné a odpovídají mým očekáváním. Dostávám aktuální informace o kryptoměnách a má investiční strategie je přizpůsobena mému profilu. Co ještě důležitější, tým Crypto Heaven je vždy k dispozici a jejich lidský přístup je nepřekonatelný. Upřímně doporučuji Crypto Heaven všem, kteří chtějí investovat do kryptoměn s jistotou

A. Pilz

IT Business Analyst


Crypto Heaven Consulting mě přivedla zpátky ke kryptu, kde jsem předtím bezhlavě a bez informací investoval. Dnes mám díky nim jasnou strategii a věřím, že spolu vyděláme. Vážím si jejich znalosti o krypto trhu a analýz, které posílají každý týden, navíc pružně reagují na aktuální novinky. Líbí se mi jejich transparentní komunikace, férovost, individuální přístup a obrovský přehled o krypto trhu. Neznám nikoho lepšího v Čechách a můžu vřele doporučit.

J.Papp

Executive Search & Leadership Consultants

Crypto Heaven je pro mě skvělý tým lidí s hlubokými znalostmi kryptoměn, především díky Jakubovi, který stojí v jeho čele. Spolupracuji s nimi už dva roky, a jejich přesné predikce v této vrtkavé oblasti jsou nepostradatelné. Díky nim se cítím jistěji. Věřím, že po plánovaném halvingu BTC v roce 2024 dosáhneme výborných výsledků. Bez zbytečného patosu mohu říct, že Crypto Heaven je tým, na který se můžete spolehnout, a já jsem nadšený z naší spolupráce.

L.Halman 

Podnikatel


Jsem vděčná za Crypto Heaven, který mi slouží jako cenný průvodce při mé kryptoměnové cestě. Jejich hloubkové analýzy a znalost kryptoměnového trhu jsou fenomenální. Mě osobně imponuje, jak dokáží čerpat z různých zdrojů a předávají informace srozumitelným způsobem. A co je vtipné, zdá se, že v tomto týmu pracují fešáci! Možná je to tím, že jsou tak šikovní v tom, co dělají, že to přenášejí i do svého vzhledu a jsou opravdovými profesionály v oblasti kryptoměn.

M. Klimková

Poradce